Dlaczego warto zapisać się do Newslettera

Nasz newsletter ukazuje się co dwa tygodnie, jest przez nas potocznie nazywany Dziecioletter więc nie zdziw się jeśli takiej nazwy będziemy używać z przyzwyczajenia 🙂

Dlaczego warto?

Każdy newsletter zawiera treści edukacyjne i wartościowe zarówno dla Ciebie – jako rodzica, jak i dla Twojego dziecka.

Będziesz otrzymywać materiały do druku, takie jak: tematyczne kolorowanki, dedykowanie karty pracy dla dzieci dostosowane do wieku. Propozycje zabaw, które możecie przeprowadzić z dzieckiem w domu. Informacje o promocjach i nowościach – najnowsze wpisy na blogu, informacje o zajęciach oraz informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Będziesz otrzymywać również informacje organizacyjne dotyczące zajęć – czyli będę informować Cię o tym, co będziemy robić na najbliższych zajęciach.

Ponadto w newsletterze przesyłam aktualny grafik zajęć, dzięki czemu będziesz na bieżąco.

No i BARDZO ważna sprawa – będziemy w stałym kontakcie 🙂

Jeśli będziesz mieć ochotę to również będzie mi bardzo miło jak napiszesz do mnie wiadomość i podzielisz się ze mną swoimi wrażeniami z zajęć, zgłosisz swoje uwagi, napiszesz co Ci się podobało, co podobało się Twojemu dziecku oraz co Wam się nie spodobało i co należałoby zmienić i udoskonalić by spełnić Wasze oczekiwania.

Dzieciosfera to miejsce dla Waszych dzieci i dla Was

Jestem tutaj dla Was, dlatego chciałabym by Dzieciosfera była miejscem przyjaznym dla Waszych dzieci i dla Was. Chciałabym wspólnie z Wami stworzyć miejsce jakiego jeszcze nie ma w naszym mieście i okolicach. Marzę o kolorowej, pozytywnej przestrzeni stworzonej przez nas wspólnie dlatego ważne jest dla mnie to by dzieci miały czynny udział w tworzeniu tego miejsca. Chciałabym by była to dla nich przestrzeń pełniąca funkcję azylu, oazy, miejsca gdzie zawsze będą mogły przyjść i spędzić miło czas, miejsca gdzie będą mogły wyżyć się kreatywnie, stworzyć coś swojego i wrócić do domu z poczuciem satysfakcji i spełnienia.

Dlatego

Jeśli jeszcze nie zapisałaś/eś dziecka na zajęcia oraz nie wpisałeś/aś się do newslettera możesz zrobić to już teraz klikając w poniższy link, który przekieruje Cię na stronę główną, gdzie możesz to zrobić i otrzymać rabat 50% zniżki na zajęcia 🙂

https://dzieciosfera.com/